sobota, 18 lutego 2017

Colour Catcher testowanie z Rekomenduj.to

Dostałam się do nowego projektu i zostałam Ambasadorką chusteczek Colour Catcher,a już na drugi dzień otrzymałam przesyłkę z dużą zawartością chusteczek zapobiegające farbowaniu.


W paczce ambasadorki znalazły się:
Przewodnik Ambasadorki

Opakowanie 20 chusteczek dla mnie

20 próbek dla znajomych ( po 2 chusteczki)

30 ulotek dla znajomych
Chusteczki Colour Catcher:

zapobiegają zafarbowaniu ubrań,
umożliwiają pranie różnych kolorów,
sprawiają, że ubrania dłużej wyglądają jak nowe,
skracają czas poświęcony na sortowanie prania,
ograniczają liczbę prań.

Sposób użycia:

Umieść chusteczkę w bębnie pralki przed włożeniem prania.
Dodaj środek do prania i uruchom pralkę.
Chusteczkę i ubrania wyjmij natychmiast po zakończeniu prania.Podczas prania ubrania zawsze mogą ulec zafarbowaniu.Chusteczki wyłapujące kolor Colour Catcher wychwytują wypłukane cząsteczki koloru i w ten sposób niezawodnie chronią ubrania przed zafarbowaniem.
Chusteczki Colour Catcher okazały się świetnym odkryciem,ja po wypróbowaniu chusteczek Colour Catcher jestem pozytywnie zaskoczona ich działaniem,doskonale wyłapały kolor który został na chusteczce.Tkaniny czy też bielizna podczas prania szarzeją,dzięki chusteczkom moje ubrania dłużej będą wyglądać jak nowe.
Chusteczki Colour Catcher sprawdziły się bardzo dobrze! Są skuteczne,łatwe w użyciu,a co najważniejsze - widać na nich efekty ich działania!
Po wyjęciu z pralki nic nie było zafarbowane,każde z ubrań miało taki sam kolor jak przed praniem,a wszystko zostało na chusteczce,jestem zdania,że tego typu produkt powinien znajdować się obowiązkowo w każdym domu.Każdy z nas wielokrotnie przekonał się o tym,że przypadkowo włożony do pralki kolorowy ciuch,potrafił na zawsze odmienić nasze białe rzeczy.
A jaka jest wasza opinia?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz